Karolina i Adam

dodano: 11.08.2009 :: 15:55 | kategoria: Fotografia Slubna
Kiedy nowe zdjęcia na blogu ? Co chilę ktoś mnie męczy na GG tego typu pytaniami :) No cóż, sezon w pełni, nie ma niestety czasu na wszystko...

Dziś jednak się zmobilizowałem i wrzucam najnowsze zdjęcia - świeżutkie - z wczoraj oddanego materiału. Zdjęcia z reportażu robione w piękne, upalne, niestety (dla zdjęć) bardzo słoneczne lipcowe popołudnie, plener zaś w zupełnie innym klimacie: burzowo - wieczornym. Na przyjęciu byłem tylko godzinkę.

Mam nadzieję, że fotki przypadną Wam do gustu, klienci byli bardzo zadowoleni.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć i komentowania - wybrałem 22 zdjęcia z całego materiału :)
Skomentuj (13)


Panny Młode 2009 - zapowiedź

dodano: 24.08.2009 :: 09:16 | kategoria: Fotografia Slubna

Wczoraj odbyła się kolejna edycja akcji charytatywnej "Panny Młode", w której również miałem przyjemność brać udział. Zdjęcia z akcji pojawią się zapewne w niedługim czasie, na początek mała zapowiedź. Dziękujemy wszystkim za przybycie i za współpracę, fajnie, że mogliśmy pomóc małej Amelce. (Szczegóły na stronie panny-mlode.pl)Skomentuj (4)


Gosia i Marek

dodano: 28.08.2009 :: 11:55 | kategoria: Fotografia Slubna
Kolejna zadowolona para, więc czym prędzej spieszę podzielić się z Wami zdjęciami. Ślub super, zabawa przednia, miłe towarzystwo, więc trudno, żeby zdjęcia były kiepskie. Prócz lekkiego zaspania na plenerze (co może troszkę widać) i kamerzystów, których niestety polecać nie będę, chciałoby się mieć takich klientów co tydzień ;)

Pozdrawiam Młodych i druhny, kamerzystów nie pozdrawiam :) Zapraszam do wyrażania opinii w komentarzach.Skomentuj (12)


Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009 Kuba Cichocki. Szablon: HTSZ.PL
-->