Magda i Jędrzej

dodano: 03.06.2009 :: 22:35 | kategoria: Fotografia Slubna

Narobiło się sporo zaległości. Nadrabiam tę jedną z najpilniejszych - uaktualnienie bloga :) Wiem, że sporo osób czeka na sesję "kaloszową", no ale zanim to nastąpi wrzucam skrót z majowego fotoreportażu ze ślubu Magdy i Jędrzeja.

Komentarze mile widziane :)

Skomentuj (9)


Pan Kawka

dodano: 04.06.2009 :: 13:12 | kategoria: Zwierzaki

Dziś coś na poprawę humoru. Przedstawiam Wam Pana Kawkę. Można go spotkać na toruńskim rynku, najczęściej kupując loda czy gofra. Zapamiętajcie, że Pan Kawka gofry uwielbia i niepodzielenie się z nim skutkuje dziobnięciem w łokieć. Na serio !Skomentuj (2)


Agnieszka i Krzysztof - reportaż + sesja plenerowa

dodano: 06.06.2009 :: 18:24 | kategoria: Fotografia Slubna

Dziś wyjątkowo sobota wolna od ślubów, ale niestety nie od pracy. Właśnie skończyłem obrabiać kolejny ślub - Agi i Krzysztofa. Korzystając z okazji dziękuję Młodej Parze za wytrwałość podczas sesji plenerowej (zapowiedź tych zdjęć była już wcześniej na moim blogu) - warunki mieliśmy niemalże ekstremalne :-) Wycieczka na podmokłe tereny zaowocowała kilkoma fajnymi kadrami.

Zapraszam zatem serdecznie do obejrzenia owych zdjęć. Niestety pokażę publicznie tylko część materiału, całym niech cieszą się Młodzi... Oglądajcie i komentujcie, jeśli macie ochotę :)

Skomentuj (19)


Urban Legend - "Love Stories" - Poznań

dodano: 13.06.2009 :: 15:17 | kategoria: Fotografia Slubna

W ramach akcji Urban Legend (www.urbanlegend.pl) odbył się dziś w Parku Sołackim projekt "Love Stories". Cały opis akcji jest tutaj:

http://miasta.gazeta.pl/poznan/1,36037,6679917,Chodzci.html

Pomysł pomysłem, a realizacja to co innego. Fotografowie mieli do dyspozycji niespełna pół godziny pracy z Parami Młodymi (moim skromnym zdaniem przynajmniej o godzinę za mało). Czynnego udziału w akcji nie brałem, ale kilka zdjęć udało się zrobić.Udało się złapać w obiektywie również Marcina Melanowicza, który tradycyjnie miał "parcie na szkło". Dziewczyny do współpracy dobierał średnio urodziwe :)

I ja się załapałem (zdjęcie nieostre, nie będę pokazywał palcem, kto je robił :) )

I na koniec średnio zorganizowana "grupówka"Skomentuj (5)


Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009 Kuba Cichocki. Szablon: HTSZ.PL
-->