Konkurs na FOTOGRAFA ROKU i ZDJĘCIE ROKU rozstrzygnięty !

dodano: 02.04.2010 :: 20:47 | kategoria: Fotografia SlubnaDobiegł końca plebiscyt Forum Fotografów Ślubnych na ślubne zdjęcie roku i fotografa ślubnego roku 2009.

Miło mi poinformować, że w stosunku do ubiegłego roku awansowałem w rankingu fotografów o 10 pozycji. Choć już sam fakt figurowania na liście Top 50 jest dla mnie zaszczytem :) Gratuluję najlepszym i dziękuję za oddane głosy.

Pełną listę fotografów można obejrzeć tutaj:
www.fpfs.pl

Jednocześnie informuję, iż moja praca zajęła 2 miejsce w plebiscycie na Zdjęcie Roku 2009 w kategorii "Przygotowania".

 

Inne wyróżnione prace możecie obejrzeć pod adresem:

www.forumslubne.pl

Skomentuj (0)


Anna Maria i Renato

dodano: 13.04.2010 :: 00:14 | kategoria: Portet, Moda, Glamour


Witam po dłuuugiej nieobecności.

Wiosna, choć troszkę nieśmiała w tym roku spowodowała, że odkurzyłem aparat i przetarłem szkiełka w obiektywach :) Tak się też złożyło, że Ania po prawie 2 latach od ślubu poprosiła mnie o krótką sesję z jej synkiem - Renato. Nie odmówiłem, choć to moja pierwsza tego typu sesja. Choć nie trwała długo (mały nie chciał zbytnio współpracować) mam nadzieję, że kilka fajnych momentów udało się w kadrze zatrzymać...

PS. od dziś obiecuję częstsze wpisy na blogu :) Zapraszam


Skomentuj (6)


Wiosenne odkurzanie sprzętu, czyli portretów kilka...

dodano: 20.04.2010 :: 12:09 | kategoria: Portet, Moda, Glamour


Jak obiecałem, tak czynię. Garstka nowych zdjęć. Sezon za pasem, trzeba więc było 'naoliwić' sprzęty, przetestować nowe (Samyang 14mm 2.8) i sprawdzić, czy nie wyszło się z wprawy ;)

Była również okazja do małego spotkania z forumowiczami Canon-Board, złapania trochę świeżego powietrza i eksploracji kilku ciekawych miejsc. Dziękuję również Adzie, Marcie i Emilii za współpracę.
Skomentuj (3)


Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009 Kuba Cichocki. Szablon: HTSZ.PL
-->