dodano: 23.03.2009 :: 14:42 | kategoria: Od AutoraWITAM NA MOIM BLOGU !

Mam przyjemność powitać Was na moim blogu. Właściwie jest to fotoblog - więcej będzie tu do oglądania niż do czytania. Jeszcze do niedawna wcale nie myślałem nad założeniem bloga - jednak czasy takie, że wszyscy dookoła mają... Nawet artyści i politycy :-) Trzeba więc się dostosować do standardów.

Na blogu będziecie mogli znaleźć zawsze najnowsze zdjęcia moje zdjęcia, zarówno komercyjne jak i prywatne. Planuję często aktualizować galerię, więc zapraszam do odwiedzania i komentowania zdjęć, jak również można zostawić swój ślad w Księdze Gości.  Całe moje portfolio oczywiście nadal można obejrzeć na stronie
www.kubacichocki.pl

Pozdrawiam, Kuba

Skomentuj (4)


Poradnia Dietetyczna "Kaloria"

dodano: 24.03.2009 :: 15:29 | kategoria: Komercyjne

Zdjęcia z ubiegłego tygodnia - kilka zdjęć na potrzeby strony internetowej Poradni Dietetycznej "Kaloria". Sesja bardzo krótka, acz miła i sympatyczna. Efekty poniżej.
Skomentuj (0)


Wieczór Orientalny

dodano: 24.03.2009 :: 16:07 | kategoria: Reportaz

Bardzo fajne zlecenie dla Centrum Tańców Orientalnych "Dalaya". Pokazy tańców orientalnych odbyły się na dziedzińcu Muzeum Archeologicznego w Poznaniu.

Muszę przyznać, ze warunki oświetleniowe były wręcz fatalne. Z pomocą przyszedł mi Canon 5d mkII + 85L. Bez tych zabawek nie dałbym rady zrobić tych zdjęć... :-)

W maju najprawdopodobniej powtórka z rozrywki.Skomentuj (1)


Mały poznański plener Canon-Board

dodano: 24.03.2009 :: 16:40 | kategoria: Reportaz

Pierwszy dzień marca. Po raz kolejny spotkanie z gronie poznańskich Canonierów. Miejscówka świetna - zaadoptowany bunkier na ul. Jackowskiego. Samo zejście na dół robi wrażenie...Podziemia również niesamowite. Zresztą, w stolicy Wielkopolski jest naprawdę masę tego typu miejsc. Choć nie wszystkie tak zadbane...Do niedawna mieściło się tutaj centrum sztuki, teraz górny budynek przeznaczony jest do rozbiórki a losy bunkra nieznane..Kolega MxW (wraz z towarzyszami broni) zwarty i gotowy do pracy z paniami. Efekty możecie obejrzeć w wątku na forum CBA oto efekty mojej krótkiej zabawy w portrecistę :-)


Skomentuj (2)


Konkurs na najlepszych fotografów ślubnych 2008 r.

dodano: 24.03.2009 :: 17:33 | kategoria: Fotografia Slubna

Na stronie Forum Ślubnego zostały ogłoszone wyniki konkursu na najlepszych polskich fotografów ślubnych. Zwyciężyli Ania i Marcin Łabędzcy (BW Photography) czego im serdecznie gratuluję. Moja skromna osoba znalazła się wśród wyróżnionej czołowej 50-tki na miejscu 34. Dziękuję wszystkim za oddane głosy.


Miło mi jest również poinformować, iż moje prace zostały wyróżnione w poszczególnych edycjach konkursu:


Listopad-Grudzień, 1 miejsce w kategorii "Ślub"oraz 8 miejsce w kategorii "Wesele"
Wrzesień, 2 miejsce w kategorii "Plener"


Skomentuj (3)


Byle do wiosny...

dodano: 26.03.2009 :: 18:26 | kategoria: Zwierzaki

Nie wiem, jak u Was, ale u nas zima w najlepsze do wczoraj. Dziś już nieco cieplej a i trochę słońca wyjrzało. Nasza kocica zaliczyła nawet dłuższy spacer po balkonie, jednak większość czasu i tak spędza przy oknie. A mnie przy okazji testowania obiektywów udało się uchwycić taki oto kadr:
Ciekawostka techniczna - Canon 350d + Tamron 28-75, 75mm f=2.8

Skomentuj (4)


Londyn

dodano: 29.03.2009 :: 23:14 | kategoria: Miasta

Ostatnio u mnie "w modzie" obrabianie zaległych zdjęć z różnych wyjazdów. Tym razem zabrałem się za Londyn, w którym byłem dwukrotnie. Jakoś jednak nie było do dziś czasu by zabrać się za obróbkę tych materiałów. Cóż, lepiej późno, niż wcale :)

Zapraszam do obejrzenia zdjęć - cała galeria jest dostępna na stronie www, poniżej kilka wybranych kadrów.

Skomentuj (1)


Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009 Kuba Cichocki. Szablon: HTSZ.PL
-->