Ewelina Flinta - koncert

dodano: 19.06.2011 :: 00:23 | kategoria: Reportaz


Właściwie, to bis koncertu na poznańskim Piątkowie. Wróciłem właśnie do domu po weselu i koło mojego bloku rozbrzmiewały fajne rockowe brzmienia i charakterystyczny głos Eweliny. Popędziłem z aparatem i udało mi się zrobić kilka ujęć podczas ostatniego bisowego numeru ;) Ech, żeby ona nagrywała takie płyty, jakie gra koncerty...


Wszystkie fotki M9 + Summi 50/1.4

Skomentuj (3)


AEROSMITH w Pradze

dodano: 06.07.2010 :: 23:36 | kategoria: Reportaz


Dziś nie do końca zdjęcia ślubne, właściwie mają one bardziej charakter pamiątkowy, niż artystyczny, ponieważ robiłem je aparatem kompaktowym :) Koncert odbył się 1 lipca w praskiej hali O2. Oczywiście, jak na wielkiego fana przystało, okupowałem miejsce pod samiutką sceną. Tylko sobie nie wyobrażajcie, że koczowałem tam od rana :) Mieliśmy bilety "Vipowskie" i miejsca niejako zaklepane.

Koncert naturalnie genialny, Steven Tyler mimo swojego wieku (62) głos ma coraz lepszy (to już mój trzeci koncert, więc wiem, co mówię). Mało tego - pod sceną (przynajmniej z tej strony, z której byłem ja - była większość Polaków ! Z polską flagą "Polska czeka" i koszulkami okolicznościowymi z pewnością zwróciliśmy uwagę, tym bardziej , że polskich flag było tam bardzo dużo...

A teraz troszkę zdjęć. Wybaczcie za jakość, ale jak już wspomniałem - robione totalną małpką. (dla zainteresowanych - fotki z poprzedniego koncertu robione trochę lepszym sprzętem można obejrzeć tutaj
>> LINK << )


Skomentuj (10)


Pokaz tańców orientalnych II

dodano: 29.04.2009 :: 23:19 | kategoria: Reportaz

17 kwietnia w auli IV LO odbył się kolejny wieczór taneczny, który miałem przyjemność uwieczniać na swoich fotografiach. Jak można zorientować się po zdjęciach - były to pokazy tańców orientalnych. Poniżej kilka kadrów z tego wieczoru.

Skomentuj (1)


Akrobacje - Martial Arts Tricks

dodano: 04.04.2009 :: 19:54 | kategoria: Reportaz

Dziś spacerując nad poznańską Maltą natrafiłem na grupkę trenującą akrobatykę (początkowo napisałem, że to capoeira - przepraszam za niewiedzę). Mają chłopaki zdrowie... Zresztą sami popatrzcie. Moje ulubione zdjęcie zatytułowałem "Superman". Zgadnijcie, które :)
Skomentuj (8)


Mały poznański plener Canon-Board

dodano: 24.03.2009 :: 16:40 | kategoria: Reportaz

Pierwszy dzień marca. Po raz kolejny spotkanie z gronie poznańskich Canonierów. Miejscówka świetna - zaadoptowany bunkier na ul. Jackowskiego. Samo zejście na dół robi wrażenie...Podziemia również niesamowite. Zresztą, w stolicy Wielkopolski jest naprawdę masę tego typu miejsc. Choć nie wszystkie tak zadbane...Do niedawna mieściło się tutaj centrum sztuki, teraz górny budynek przeznaczony jest do rozbiórki a losy bunkra nieznane..Kolega MxW (wraz z towarzyszami broni) zwarty i gotowy do pracy z paniami. Efekty możecie obejrzeć w wątku na forum CBA oto efekty mojej krótkiej zabawy w portrecistę :-)


Skomentuj (2)


Wieczór Orientalny

dodano: 24.03.2009 :: 16:07 | kategoria: Reportaz

Bardzo fajne zlecenie dla Centrum Tańców Orientalnych "Dalaya". Pokazy tańców orientalnych odbyły się na dziedzińcu Muzeum Archeologicznego w Poznaniu.

Muszę przyznać, ze warunki oświetleniowe były wręcz fatalne. Z pomocą przyszedł mi Canon 5d mkII + 85L. Bez tych zabawek nie dałbym rady zrobić tych zdjęć... :-)

W maju najprawdopodobniej powtórka z rozrywki.Skomentuj (1)


Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009 Kuba Cichocki. Szablon: HTSZ.PL
-->