Olga & Kevin

dodano: 04.11.2013 :: 12:21 | kategoria: Fotografia Slubna


Zapraszam do obejrzenia wyboru zdjęć z pięknego, multikulturowego ślubu Olgi i Kevina, który odbył się w Dakowskim Dworze i położonym nieopodal kościele. Przy okazji (na fotce powyżej) możecie zobaczyć, w jakiej formie można otrzymać gotowe materiały ze ślubu. Od razu uprzedzam, że pomysł z żabą nie mój tylko Młodych, bo już gdzieś widziałem podobne foty i żeby mi tu nie było marudzenia, że kopiowane :)


Skomentuj (0)


Agata i Piotr

dodano: 05.09.2013 :: 10:47 | kategoria: Fotografia Slubna
Sezon w pełni, blog zapuszczony :) Nadrabiam więc szybciutko zaległości przedstawiając krótki wybór zdjęć ze ślubu Agaty i Piotra. Wesele odbyło się w pałacu w Wąsowie, uroczystość zaś w położonym nieopodal drewnianych kościółku w Brodach. Mam nadzieję, że masa pozytywnej energii jaka towarzyszyła Młodej Parze tego dnia choć w małym stopniu pozostała na moich fotografiach :) Zapraszam do obejrzenia.
Skomentuj (4)


Targi Ślubne 2013

dodano: 14.01.2013 :: 08:15 | kategoria: Fotografia Slubna

Zapraszam do obejrzenia krótkiego reportażu z wczorajszych poznańskich Targów Ślubnych. Polecam zarówko kliknąć link do filmu mojego kolegi, który w ekspresowym tempie zmontował świetny teledysk "targowy" >> TELEDYSK <<

Skomentuj (0)


Martina & Rafael

dodano: 06.12.2012 :: 14:25 | kategoria: Fotografia Slubna


Zapraszam na fotorelację z prawdziwego hiszpańskiego ślubu. Martina i Rafael powiedzieli sobie "tak" z małym urokliwym kościółku w centrum Madrytu. Co prawda aura była bardziej "polska" niż śródziemnomorska i pokrzyżowała nam nieco plany związane z sesją plenerową, ale klimat i energia samej uroczystości i przyjęcia zrekompensował to z nawiązką :) I samo Casino de Madrid - piękne miejsce !


Skomentuj (3)


Ula & Dave

dodano: 16.11.2012 :: 09:55 | kategoria: Fotografia Slubna

Hej!

Dziś po raz koleny ślub polsko-irlandzki - tym razem relacja z uroczystości Uli i Dave'a. Ślub z nietypowymi elementami i zaskakującymi momentami, m.in. pierwszy raz widziałem dwa torty :), kobietę-szofera, drzewo w kształcie serca i awarię samochodu ślubnego :) No i jak przystało na towarzystwo wyspiarskie - mnóstwo uśmiechniętych twarzy :-) Zapraszam!Skomentuj (3)


Ślub... jak w Madrycie - zapowiedź

dodano: 07.11.2012 :: 12:08 | kategoria: Fotografia Slubna

Witam,

Jestem "na świeżo" po zgraniu wszystkich kart pamięci z wizyty na prawdziwym hiszpańskim weselu. Co prawda jeszcze troszkę wody w Wiśle upłynie, zanim wrzucę gotowy materiał na bloga, ale już teraz mogę pokazać jedną klatkę z przyjęcia. Pozdrawiam :)


Skomentuj (0)


Beata i Robert, Dublin

dodano: 20.09.2012 :: 11:41 | kategoria: Fotografia SlubnaBeata i Robert "tak" powiedzieli sobie w małym (przynajmniej z zewnątrz) kościółku w centrum Dublina. Miałem niewątpliwą przyjemność udokumentować to wydarzenie, przy okazji dowiadując się, że wesele nie musi polegać tylko na piciu wódki i wariacjach do białego rana :-). Irlandzkie zwyczaje ślubne pozwoliły nam nawet wygospodarować chwilkę czasu, by zrobić małą sesję w centrum miasta. Zapraszam.
Skomentuj (1)


Ewa i Krzysiek

dodano: 14.06.2012 :: 23:43 | kategoria: Fotografia Slubna
Witam w nowym sezonie :) Z okazji oddania pierwszych gotowych materiałów pozwolę sobie wrzucić garść zdjęć ze ślubu Ewy i Krzysztofa. Korzystając z okazji informuję, że niebawem zaktualizuję portfolio o zdjęcia z sezonów 2010 i 2011 (wstyd, że ich jeszcze tam nie ma...).
Skomentuj (2)


Kasia i Piotr

dodano: 27.12.2011 :: 11:45 | kategoria: Fotografia Slubna

Tym razem wybór zdjęć ze ślubu Kasi i Piotrka, który odbył się w Radomiu. Wierzcie mi, niełatwo było wybrać 60 zdjęć z ponad 200, więc nie wszystkie które bym chciał uda mi się pokazać.

Jak pewnie poznajecie, sesja plenerowa była robiona w Poznaniu. Młodzi po prostu chcieli zdjęcia w miejscach, które już w moim portfolio znajdziecie, ale dla nich, przyjezdnych, to była bardzo oryginalna sesja :)

Zapraszam do obejrzenia i komentowania.

Skomentuj (3)


Iza i Adam - ślub + sesja trójmiejska

dodano: 08.09.2011 :: 12:15 | kategoria: Fotografia Slubna

Idąc za ciosem prezentuję ktrótki wybór zdjęć ze ślubu Izy i Adama, który odbył się w Poznaniu, oraz nieco obszerniejszy z pleneru w Trójmieście.

Mała ciekawostka - zdecydowana większość zdjęć zrobiona Leicowskim Noctiluxem, moim nowym nabytkiem. Dla niezorientowanych - to klasyczna małoobrazkowa portretowa 50-tka ze światłem f=1.0 :)Skomentuj (5)


Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009 Kuba Cichocki. Szablon: HTSZ.PL
-->