Ewa i Krzysiek

dodano: 14.06.2012 :: 23:43 | kategoria: Fotografia Slubna
Witam w nowym sezonie :) Z okazji oddania pierwszych gotowych materiałów pozwolę sobie wrzucić garść zdjęć ze ślubu Ewy i Krzysztofa. Korzystając z okazji informuję, że niebawem zaktualizuję portfolio o zdjęcia z sezonów 2010 i 2011 (wstyd, że ich jeszcze tam nie ma...).
Skomentuj (2)


Dublin - minireportaż

dodano: 29.07.2012 :: 18:44 | kategoria: MiastaWitam! Zapraszam na małe streetfoto z jednodniowego spaceru po Dublinie. Aby wejść do galerii należy kliknąć link:


>GALERIA<

Skomentuj (3)


Teneryfa - kilka pocztówek

dodano: 11.09.2012 :: 12:51 | kategoria: Podroze

Znowu nieślubny wpis (tak dla oddechu, bo mam do pokazania w zanadrzu kilka fajnych materiałów ślubnych) - tym razem kilka kadrów z Teneryfy. Niestety mało wyszukane miejsca (czytaj najbardziej popularne turystycznie) - bo nie było zbyt dużo czasu na zwiedzanie, w końcu człowiek pojechał odpocząć trochę od aparatu :)znak rozpoznawczy wyspy - wulkan Teide

widok na wyspę La Gomera od strony Santiago del Teide

kilka kadrów z miejscowości Masca


Puerto de Santiago i widoki na Los Gigantez

kilka obrazków z Loro Parque
i okolice hotelu...


Skomentuj (0)


Beata i Robert, Dublin

dodano: 20.09.2012 :: 11:41 | kategoria: Fotografia SlubnaBeata i Robert "tak" powiedzieli sobie w małym (przynajmniej z zewnątrz) kościółku w centrum Dublina. Miałem niewątpliwą przyjemność udokumentować to wydarzenie, przy okazji dowiadując się, że wesele nie musi polegać tylko na piciu wódki i wariacjach do białego rana :-). Irlandzkie zwyczaje ślubne pozwoliły nam nawet wygospodarować chwilkę czasu, by zrobić małą sesję w centrum miasta. Zapraszam.
Skomentuj (1)


Ślub... jak w Madrycie - zapowiedź

dodano: 07.11.2012 :: 12:08 | kategoria: Fotografia Slubna

Witam,

Jestem "na świeżo" po zgraniu wszystkich kart pamięci z wizyty na prawdziwym hiszpańskim weselu. Co prawda jeszcze troszkę wody w Wiśle upłynie, zanim wrzucę gotowy materiał na bloga, ale już teraz mogę pokazać jedną klatkę z przyjęcia. Pozdrawiam :)


Skomentuj (0)


Ula & Dave

dodano: 16.11.2012 :: 09:55 | kategoria: Fotografia Slubna

Hej!

Dziś po raz koleny ślub polsko-irlandzki - tym razem relacja z uroczystości Uli i Dave'a. Ślub z nietypowymi elementami i zaskakującymi momentami, m.in. pierwszy raz widziałem dwa torty :), kobietę-szofera, drzewo w kształcie serca i awarię samochodu ślubnego :) No i jak przystało na towarzystwo wyspiarskie - mnóstwo uśmiechniętych twarzy :-) Zapraszam!Skomentuj (3)


Martina & Rafael

dodano: 06.12.2012 :: 14:25 | kategoria: Fotografia Slubna


Zapraszam na fotorelację z prawdziwego hiszpańskiego ślubu. Martina i Rafael powiedzieli sobie "tak" z małym urokliwym kościółku w centrum Madrytu. Co prawda aura była bardziej "polska" niż śródziemnomorska i pokrzyżowała nam nieco plany związane z sesją plenerową, ale klimat i energia samej uroczystości i przyjęcia zrekompensował to z nawiązką :) I samo Casino de Madrid - piękne miejsce !


Skomentuj (3)


Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009 Kuba Cichocki. Szablon: HTSZ.PL
-->