Ania i Mikołaj - plener górski

dodano: 07.09.2011 :: 16:11 | kategoria: Fotografia Slubna


Ania z Mikołajem wymarzyli sobie ślub w Świątyni Wang i sesję plenerową pod Śnieżką. Jak wymyślili - tak też zrobili. Niestety na ślubie nie mogłem być obecny, ale umówiliśmy się na sesję poślubną właśnie w Karkonoszach. Niestety pogoda nam zbytnio nie sprzyjała - na zmianę świeciło słońce i lał deszcz, a dodatkowo strasznie wiało i nie było zbyt ciepło. Ot, uroki tegorocznego lata...

Na szczęście pośród przebłysków słońca udało się zrobić troszkę materiału, a oto wybrane kadry z tego pleneru.

Skomentuj (5)


Plener słoneczno - makowy

dodano: 23.08.2011 :: 16:18 | kategoria: Fotografia Slubna

Zmobilizowany niejako dyskusją na forum ślubnym o dogodnej porze na robienie zdjęć ślubnych w plenerze postanowiłem pokazać kilka zdjęć z sesji zrobionej w samo południe w słoneczny dzień. W rolach głównych: Magda i Przemek, rola czarnego charakteru sesji przypadła ponad 30-stopniowemu upałowi :) Generalnie zgadzam się, że to nie są warunki do robienia zdjęć, no bo ostre słońce, gorąco, pot i łzy i w ogóle... No ale czasem trzeba zrobić zdjęcia i o takiej porze no i sobie trzeba jakoś poradzić.

Generalnie nie obyłoby się bez mocnej lampy (w tej roli Fomei Panther 600Ws), więc trochę dźwigania i rozkładania, no ale coś za coś. Bez doświetlenia niestety efekt byłby mizerny...


Zdjęcia robione Leiką M9 + Summilux 50 + filtr ND, jedno bodaj Canon 5d + fisheye i kilka Sigma 85/1.4.


Niebawem kolejne uaktualnienia na blogu, zatem zapraszam :)


Skomentuj (5)


Agnieszka i Ivan - zapowiedź

dodano: 18.06.2011 :: 10:42 | kategoria: Fotografia Slubna17 czerwca był badzo ważnym dniem dla Ivana. Podpisał 2 niezwykle ważne kontrakty - pierwszy dwuletni ze swoim klubem, czyli Lechem Poznań, drugi - ten ważniejszy - dożywotni - ze swoją narzeczoną Agnieszką. Poniżej mały kolaż zapowiadający obszerniejszą relację z ich ślubu i pleneru. :-)


Skomentuj (16)


Malwina i Francesco

dodano: 20.11.2010 :: 15:09 | kategoria: Fotografia SlubnaMalwina i Francesco ślubowali już w sierpniu, ale dopiero teraz obejrzeli zdjęcia ze swojego ślubu. Tak to niestety wygląda teraz z terminami... Jeśli więc ktoś myśli, że na obróbkę zdjęć czeka się tydzień czy dwa, to wyprowadzam z błędu ;) Piękny ślub w Katedrze i naładowany pozytywną energią polsko-włoski ślub w pałacu w Zakrzewie. Zapraszam do obejrzenia "skrótu" z tego dnia.


Skomentuj (5)


Magda i Konrad

dodano: 09.09.2010 :: 16:43 | kategoria: Fotografia Slubna

Wiem, wiem. Już pewnie zapomnieliście o moim blogu. Co rusz ktoś pyta: "Kiedy nowe zdjęcia ?". No właśnie chyba najwyższy czas i miejsce :) Sezon strasznie męczący, naprawdę brak czasu na cokolwiek, a już najbardziej na aktualizację strony. Ale jako, że już wrzesień, czyli właściwie finisz sezonu, można się spodziewać częściej jakichś nowych zdjęć.

Na początek dość obszerny materiał ze ślubu Magdy i Konrada. Większość zdjęć, zwłaszcza plenerowych utrzymana jest w tonacji czarno-białej ale mam nadzieję, że przypadną Wam do gustu :) Proszę o komentarze.
Skomentuj (11)


Dorota i Maciek - pierwszy materiał 2010

dodano: 02.06.2010 :: 09:56 | kategoria: Fotografia Slubna


Wiosna płata figle, a sezon już ruszył na dobre. Co prawda mam mały zastój w obróbce początkowych ślubów, gdyż "wiszą" mi zaległe z powodu kiepskiej aury plenery, ale uporałem się z obróbką pierwszego tegorocznego materiału.

Zdjęcia wykonane w dalekim Radomiu, wesele i krótki plener (wykonany właściwie rano chwilę po weselu) w okolicach ;)Skomentuj (3)


Konkurs na FOTOGRAFA ROKU i ZDJĘCIE ROKU rozstrzygnięty !

dodano: 02.04.2010 :: 20:47 | kategoria: Fotografia SlubnaDobiegł końca plebiscyt Forum Fotografów Ślubnych na ślubne zdjęcie roku i fotografa ślubnego roku 2009.

Miło mi poinformować, że w stosunku do ubiegłego roku awansowałem w rankingu fotografów o 10 pozycji. Choć już sam fakt figurowania na liście Top 50 jest dla mnie zaszczytem :) Gratuluję najlepszym i dziękuję za oddane głosy.

Pełną listę fotografów można obejrzeć tutaj:
www.fpfs.pl

Jednocześnie informuję, iż moja praca zajęła 2 miejsce w plebiscycie na Zdjęcie Roku 2009 w kategorii "Przygotowania".

 

Inne wyróżnione prace możecie obejrzeć pod adresem:

www.forumslubne.pl

Skomentuj (0)


Ewelina i Paweł

dodano: 08.01.2010 :: 16:03 | kategoria: Fotografia SlubnaŚwięta, święta i po świętach, a na blogu straszny zastój ! Bez zbędnych komentarzy wrzucam kilka zdjęć z jednego z ostatnich jesiennych ślubów. Pozdrawiam serdecznie i przy okazji życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku :)Skomentuj (10)


Kreta - czyli greckie wesele i nie tylko...

dodano: 30.10.2009 :: 10:50 | kategoria: Fotografia Slubna

Zgodnie z zapowiedzią - przedstawiam obszerniejszy materiał z sesji zrealizowanej częściowo w Poznaniu, a częściowo w Rethymnonie na Krecie. Karolina i Michał - bohaterowie sesji - zachwyceni zdjęciami, co i mnie cieszy :) Poznańskie zdjęcia realizowane o poranku, greckie - wieczorem. Poniżej wybrane zdjęcia z całego materiału.

Dodam, że zdjęcia w większości wykonane szkiełkami 50 1.4 oraz 70-300 IS.

Skomentuj (12)


Kreta - zapowiedź

dodano: 28.10.2009 :: 10:23 | kategoria: Fotografia Slubna


Witam po tygodniach nieobecności :) Niestety - nastał posezonowy czas żmudnych obróbek. Obiecuję, że po uporaniu się ze wszystkimi materiałami zabiorę się za solidną aktualizację galerii na stronie. Tymczasem wrzucam jedno zdjęcie z sesji plenerowej na Krecie. Jutro Karolina z Michałem, którzy są bohaterami tejże właśnie sesji odbierają materiał, więc będę mógł pokazać więcej kadrów. Zapraszam.


Skomentuj (9)


Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009 Kuba Cichocki. Szablon: HTSZ.PL
-->