Martina & Rafael

dodano: 06.12.2012 :: 14:25 | kategoria: Fotografia Slubna


Zapraszam na fotorelację z prawdziwego hiszpańskiego ślubu. Martina i Rafael powiedzieli sobie "tak" z małym urokliwym kościółku w centrum Madrytu. Co prawda aura była bardziej "polska" niż śródziemnomorska i pokrzyżowała nam nieco plany związane z sesją plenerową, ale klimat i energia samej uroczystości i przyjęcia zrekompensował to z nawiązką :) I samo Casino de Madrid - piękne miejsce !


Skomentuj (3)


Ula & Dave

dodano: 16.11.2012 :: 09:55 | kategoria: Fotografia Slubna

Hej!

Dziś po raz koleny ślub polsko-irlandzki - tym razem relacja z uroczystości Uli i Dave'a. Ślub z nietypowymi elementami i zaskakującymi momentami, m.in. pierwszy raz widziałem dwa torty :), kobietę-szofera, drzewo w kształcie serca i awarię samochodu ślubnego :) No i jak przystało na towarzystwo wyspiarskie - mnóstwo uśmiechniętych twarzy :-) Zapraszam!Skomentuj (3)


Ślub... jak w Madrycie - zapowiedź

dodano: 07.11.2012 :: 12:08 | kategoria: Fotografia Slubna

Witam,

Jestem "na świeżo" po zgraniu wszystkich kart pamięci z wizyty na prawdziwym hiszpańskim weselu. Co prawda jeszcze troszkę wody w Wiśle upłynie, zanim wrzucę gotowy materiał na bloga, ale już teraz mogę pokazać jedną klatkę z przyjęcia. Pozdrawiam :)


Skomentuj (0)


Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009 Kuba Cichocki. Szablon: HTSZ.PL
-->