Konkurs - edycja wrzesień 2009

dodano: 10.10.2009 :: 00:49 | kategoria: Fotografia Slubna


Miło mi poinformować, iż moja praca zajęła 2 miejsce we wrześniowym konkursie na Forum Fotografów Ślubnych w kategorii "Przygotowania".

Inne wyróżnione prace możecie obejrzeć pod adresem:
www.forumslubne.pl

Dziękuję wszystkim za głosy oddane na moje zdjęcie. Jednocześnie miło mi poinformować, iż awansowałem na 16 miejsce w ogólnej klasyfikacji fotografów ślubnych :)Skomentuj (6)


Kreta - zapowiedź

dodano: 28.10.2009 :: 10:23 | kategoria: Fotografia Slubna


Witam po tygodniach nieobecności :) Niestety - nastał posezonowy czas żmudnych obróbek. Obiecuję, że po uporaniu się ze wszystkimi materiałami zabiorę się za solidną aktualizację galerii na stronie. Tymczasem wrzucam jedno zdjęcie z sesji plenerowej na Krecie. Jutro Karolina z Michałem, którzy są bohaterami tejże właśnie sesji odbierają materiał, więc będę mógł pokazać więcej kadrów. Zapraszam.


Skomentuj (9)


Kreta - czyli greckie wesele i nie tylko...

dodano: 30.10.2009 :: 10:50 | kategoria: Fotografia Slubna

Zgodnie z zapowiedzią - przedstawiam obszerniejszy materiał z sesji zrealizowanej częściowo w Poznaniu, a częściowo w Rethymnonie na Krecie. Karolina i Michał - bohaterowie sesji - zachwyceni zdjęciami, co i mnie cieszy :) Poznańskie zdjęcia realizowane o poranku, greckie - wieczorem. Poniżej wybrane zdjęcia z całego materiału.

Dodam, że zdjęcia w większości wykonane szkiełkami 50 1.4 oraz 70-300 IS.

Skomentuj (12)


Wszystkie prawa zastrzeżone © 2009 Kuba Cichocki. Szablon: HTSZ.PL
-->